Przedszkole językowe
"Mądra Główka"

Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

 

W roku szkolnym 2020 /21 organizujemy zajęcia przedszkolne dla trzech grup wiekowych.

Grupa  WESOŁE PINGWINKI
(dzieci w wieku 2 i 3 lat -  rocznik 2018 i 2017) 

Zapraszamy do nauki i wspólnej zabawy wszystkie ciekawe świata, dociekliwe i wesołe dzieci. W naszym przedszkolu będziecie mieli okazję poznać nowych kolegów i koleżanki, nowe zabawy, ale również zetknąć się z pierwszymi zasadami życia przedszkolnego. Będziecie bawić się wesoło, ale także rozpoczniecie naukę języków obcych. Zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo zajęć dodatkowych - poza nauką języków obcych także rytmikę oraz zajęcia z logopedą. Będziecie uczestniczyć w licznych uroczystościach przedszkolnych, brać udział w konkursach plastycznych oraz recytatorskich. Popiszecie się talentem aktorskim i wokalnym. Nowy świat czeka na Was, pomożemy Wam poznać go wszystkimi zmysłami.

Zachęcamy Rodziców dzieci rozpoczynających swoją przygodę z edukacją przedszkolną do udziału w zajęciach popołudniowych o charakterze adaptacyjnym - "Edukacja przez ruch". Uczestnictwo w zajęciach można rozpocząć w każdej chwili (w poniedziałki i środy w godz. 17.45 - 18.30). Udział w zajęciach przygotuje dzieci w sposób łagodny do rozstania z rodzicem, sprawi także, że dziecko będzie czuło się w naszym przedszkolu pewnie, bo przecież będzie to miejsce już dobrze znało.


Grupa BYSTRE DELFINKI
(dzieci w wieku 4 lat - rocznik 2016)


Jeśli chcecie kontynuować swoją przygodę z przedszkolem lub jeszcze nigdy nie skosztowaliście przedszkolnej przygody - zapraszamy do "Mądrej Główki". Zapoznamy Was ze światem wiedzy, nauczymy ciekawych zabaw, będziemy kontynuować edukację 4 - latka. Będziecie uczyć się trzech języków obcych oraz czytania globalnego. Przypomnimy najważniejsze zasady i wprowadzimy nowe, jeszcze trudniejsze - bo jesteście już przecież dużymi przedszkolakami.


Grupa MĄDRE SÓWKI
(dzieci w wieku 5 i 6 lat - rocznik 2015 i 2014)

 

 W naszym przedszkolu językowym mamy dobrą ofertę edukacyjną dla dzieci realizujących roczne przygotowwanie przedszkolne. Oferujemy również sprzyjające warunki do nauki - grupa uczniów nie przekracza 15 osób, sale są przestronne oraz dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne. Kadra nauczycielska stale podnosi swoje umiejętności,  nasi nauczyciele uczestniczą w wielu kursach, szkoleniach oraz realizują awanse zawodowe.

Możemy pochwalić się naszymi pierwszymi ubiegłorocznymi absolwentami, którzy w bieżącym roku szkolnym z powodzeniem rozpoczęli naukę w szkole podstawowej i osiągają już pierwsze sukcesy. Jesteśmy z nich bardzo dumni i serdecznie im kibicujemy. Ogromną satysfakcję sprawia nam nauka języków obcych - uczymy języka angielskiego  3 razy w tygodniu, niemieckiego 2 razy w tygodniu. Dzieci uczą się z niesamowitą łatwością, poznają nowe zagadnienia mając przy tym świetną zabawę.
 

Zasady rekrutacji oraz zapisy dzieci do przedszkola


Rekrutację na kolejny rok szkolny rozpoczynamy od stycznia. 
Zapisanie dziecka, a tym samym uzyskanie dla niego miejsca w przedszkolu, jest równoznaczne z dostarczeniem wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA (do pobrania w przedszkolu) oraz wniesieniem opłaty wpisowej i podpisaniem umowy z dyrektorem przedszkola.

Jednorazowa opłata wpisowa wynosi 600 zł.
Opłata całkowita za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 890 zł (za każde kolejne dziecko / rodzeństwo - 600 zł).
Czesne zawiera wyżywienie, naukę języków obcych oraz pozostałe proponowane przez przedszkole zajęcia dodatkowe (rytmika, zajęcia logopedyczne).
Rodzice nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z wydarzeniami okolicznościowymi, wyjazdami na wycieczki, biletami wstępów, opłatami za koncerty oraz innymi atrakcjami organizowanymi przez placówkę.
Proponujemy całoroczne, dobrowolne ubezpieczenie dzieci NNW  ( koszt ok. 35 - 40 zł)
Opłata za karty pracy na bieżący rok szkolny wynosi od ok. 50 zł do ok. 100 - 130 zł (zależnie od grupy wiekowej).

Wyżywienie


Przedszkole zapewnia dzieciom cztery posiłki (śniadanie, obiad składający się z dwóch dań oraz podwieczorek)


Serdecznie zapraszam, chętnie zaprezentuję Państwu nasze przedszkole, poznam Waszą pociechę i odpowiem na wszystkie pytania. Jestem również do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 601 80 70 66.

Z poważaniem,
Anna Wiczkowska
Dyrektor Przedszkola
 
Przedszkole Językowe Mądra Głowka
Przedszkole Językowe Mądra Głowka
Przedszkole Językowe Mądra Głowka